středa 10. června 2015

Z letní zahrádky a info o Pikniku

Dnes jen v krátkosti bych Vás chtěla informovat, že již máme definitivní datum našeho vintage setkání ,,Piknikové kratochvíle". Nakonec jsme pevné datum ustanovili na 4.7. 2O15, tedy na období začátku prázdnin a vyloženě letního počasí :) Právě kvůli prázdninovému datu si můžeme dovolit připravit pro Vás nabitější program a do detailu vyšperkované aktivity ve stylu 3O. - 4O. let. Na své si jistě přijdou i milovníci PIN UP stylu, kterému bude na pikniku rovněž věnován velký prostor :)

A teď k fotografiím - nechtěla jsem blog nechat dva týdny ladem, nicméně hromada učení mě naprosto pohltila, takže jediné fotky, na které jsem se zmohla, jsou u nás na zahradě :DÚčes ala mám rozlítané vlasy co nejdou učesat, tak je stočím do ruliček a šaty z konfekce (už jsem je jednou tady měla - HM) nakonec vypadají efektněji, než jsem čekala :D Jediným opravdu stylovým kouskem jsou originální červené botičky, které rozbíjejí tu záplavu modré barvy. 
A tohle jsou vlastně jediné dvě fotky, které jsme stihli pořídit dříve, než přišel čtyřnohý miláček :D
Fotografie jsou šíleně nekvalitní, tak jsem je alespoň projela nějakým pohádkovým filtrem na mobilu a budu doufat, že to tu kvalitu nějak nahradí (nebo naopak? :D ).Mno a takhle to dopadlo... :) Zpátky k pikniku - budeme velmi rádi, pokud dorazíte v co nejhojnějším počtu a ideálně v dobovém oblečení. Akce je věnována jak vojenské tak i civilní části. Nutno podotknout, že akce zaměřená na dobový civil u nás nemá obdoby! Rádi bychom právě proto založili základnu pro vznik těchto událostí a setkání a začali právě na pikniku. Pomozte nám proto vytvořit největší setkání dobových civilistů ve střední Evropě! :)
Akce události zde: https://www.facebook.com/events/702247266571354/


Krásný zbytek dne Y.DM:)

11 komentářů :

 1. Moc krásný účes, mohu se zeptat, zda jsi vlasy stočila "okolo své osy" či jsi použila takové ty pěnové vycpávky?

  Piknik vypadá báječně, snad se bude něco podobného opakovat i například v Olomouci či Brně, to bych určitě dorazila, ale Bratislavu mám už opravdu hodně z ruky a jsem si jistá, že logistické záležitosti by mě umořili k smrti -_- :-D :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Ano, vlasy jsem natáčela kolem vlastní osy, abych se přiznala - s těmi pěnovými vycpávkami totiž vůbec neumím manipulovat :D

   Přesně rozumím tomu, že by Tě cesta do Bratislavy umořila, vím moc dobře o čem mluvíš :D Každopádně Brno bude určitě!! :)

   Vymazat
 2. krásny outfit a styling :-) a fotky sú dobré aj takto a filter im dodal taký vintage punc :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) mno obyčejný filtr v mobilu :D

   Vymazat
 3. Á, victory rolls, jeden z těch účesů, které mi ještě dlouho kvůli trapně sestříhaným vlasům asi nepůjdou :D Dobové botičky jsou opravdu záviděníhodné, překrásné :) Také plánujeme v létě pořádat piknik, i když ne takovou monster akci :D Škoda, že máme ty své "dobové životy" tak daleko od sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky me mrzi, ze jsme tak rozhozeni po CR :( treba nekdy v Praze :)

   Vymazat
 4. Super, nový blog o staré módě! Musím ho celý projet:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) delší dobu sleduji i Tvůj web, nejsi nááhodou taky z Olomouce??? :)

   Vymazat
  2. Jé, tak to mám radost:-) Z Olomouce nejsem, jsem z Prahy... :-(

   Vymazat
  3. Aha, tak to jsem asi špatně pochopila :) škoda. ..

   Vymazat
 5. Moc pěkné šaty, a ten účes Vám také sluší. Obzvlášť na té první fotce vypadáte jako z Ameriky 50. let, tedy alespoň mně to tak přijde :) Piknik vypadá velmi zajímavě, škoda že mám do Bratislavy tak daleko :(
  Adéla

  OdpovědětVymazat