středa 9. srpna 2017

Srpnová středa a fotovzpomínky z objektivu Roberta Krause

Dlouho jsem nepsala a vlastně tak nějak nebylo o čem... Ne, že bych objektivně neměla žádná témata, v posledních dvou měsících jsem takřka doslova vypustila duši a to je řekněme jeden z důvodů, proč jsem na blog zavítala maximálně jednou za měsíc. Ve skutečnosti jsem taky přemítala, jestli tyhle stránky ještě vůbec udržovat a věnovat jim už tak drahocenný čas, nebo je jednoduše zrušit.


Za poslední dobu se moje příspěvky redukovaly jen na "reportáže" z našich akcí a ta původní myšlenka, prezentovat starou módu, moje postřehy nebo odzkoušené návody, se dávno vytratila... Přesto jen stěží dovedu popsat ten milý pocit při sledování statistik čtenářů, nebo dokonce konkrétní zpětnou vazbu od návštěvníků stránek.Ačkoliv jsem nikdy neměla žádné ambice blogovat jako o život či obohacovat společnost vznešenými myšlenkami, stále častěji bojuji s potřebou navyšovat "kvalitu" příspěvků a rozvažuji, zda zrovna tenhle stojí za sdílení.
Takže mi v konceptech leží hned několik rozepsaných článků, které asi nikdy nespatří světlo světa. Pár módních příspěvků, pár mých myšlenkových pochodů a nějaké postřehy z našich pinupovských aktivit.

Úsměvné na tom všem je, že tento příspěvek měl být původně o krojových věcech, které jsem teď docela dobře nakoupila na nedaleké burze. Jenže to psaní prostě nešlo. Seděla jsem u něj několik večerů, abych se nakonec vrátila k tomu, co mě celou dobu drželo u provozování tohoto webu - vypsat na pomyslný papír hlavu plnou k prasknutí a doufat, že do příštího smysluplného článku se čtenáři vrátí ....3 komentáře :

 1. To jsou moc krásné fotky. Pokud se můžu přimluvit, určitě blog nerušte, byla by to škoda. Vaše postřehy mě baví a samozřejmě se také ráda inspiruji :)
  Můžu se zeptat, odkud máte sukni?
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Také bych se určitě přimluvila za zachování blogu - i kdyby zde měly být povětšinou pouze reportáže a na nic jiného nezbyl čas, pořád je to příjemné čtení. Zejména pro nás, kdo žijeme daleko od vás a na akce vaší pinup skupinky se nedostaneme. Když už si to nemůžeme užít z první ruky, tak alespoň zprostředkovaně zde :)
  Bětka

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě nerušit, kde jinde se člověk může zasmát tlustým obskurním maškarám bez soudnosti? :-D Jen houšť a větší kapky :-D

  OdpovědětVymazat