úterý 21. října 2014

Móda z ulice vol. IV

Po dlouhé době přidávám jen krátký příspěvek (aby to nevypadalo, že jsem třeba mrtvá, nebo tak), ale bohužel, času není nazbyt. Nějak se mi všechno nahromadilo a sotva stíhám, to co mám :) Bohužel se to trošku podepsalo i na mém vzezření, takže se prosím nelekněte mého zombie obličeje. Na druhou stranu - nervičky nejsou až tak od věci, samovolně se mi podařilo konečně shodit (alespoň částečně) tu hromadu kil navíc, se kterou marně bojuji už dva roky :))

Fotografie jsme pořídili při západu slunce, někde v polích, cestou do Olomouce. Pravděpodobně to byl poslední teplý den tohoto roku, proto jsem sáhla ještě po krátkém rukávu. Šedou skládanou sukni jsem zkombinovala s typicky dívčí transparetní halenkou s volánky, aby potlačila dojem uniformního vzhledu u sukně.


Kabelku jsem zvolila hlavně kvůli praktičnosti. Teď v ní musím krom zástupu kosmetiky nosit i tablet a tisíc zápisníčků. Jinak bych k tak dívčímu outfitu volila mnohem drobnější kabelku.


Boty myslím ani komentovat nemusím :)) Koupila jsem je před půl rokem s tím, že je budu nosit jen na akce. Nakonec to dopadlo tak, že další boty se válí na chodbě a tyhle jsem nosila všude a pořád, kvůli neuvěřitelné pohodlnosti a praktičnosti. Pravdou je, že už mají své za sebou a jejich čas se nachýlil. Avšak velmi silně uvažuji, že si je ještě  teď koupím znovu, dokud se pořád prodávají. Byla by tak šance, že přežijí další půlrok, protože letní počasí nám dává vale :) Tento nebo příští týden určitě obejdu několik obuví a pokud na něco natrefím, určitě se s tím podělím i tady :)


Dnes tedy jen velmi krátce o vintage outfitu. Momentálně vrcholí všechny přípravy našeho křestu a kalendář dostává svou podobu v tiskárně. Brzy bude zahájen online prodej na stránkách www.ww2kalendar.cz, cena kalendáře je 239,- + poštovné.
Pár z Vás se mi už ozvalo ohledně plánů na příští rok - moc děkuji, to je nejlepší řešení, vzhledem k tomu, že mě na jaře čekají státnice, můžeme tak plánovat dopředu :)

Tolik pro dnešek, hezký zbytek dne Y.DM:)

1 komentář :