středa 3. června 2015

První letní (pin up) móda

Ani nevím, zda si můžu dovolit po minulém příspěvku (který si přečetlo skoro tisíc lidí ???!!!) napsat tady tenhle ufňukaný. Na druhou stranu bych mohla objasnit mou delší neaktivitu a sama sebe tak i uklidnit, že ještě nejsem zralá na psychiatrickou léčebnu :D Státnice se kvapem blíží a já tak trávím celé dny v izolaci s mou kamarádkou hysterií a hromadou učiva :D


Původně jsem tento ,,ouftit" chtěla vyfotit někde v přírodě, ale zdá se, že jediná příležitost vymanit se z toho pekla je má zítřejší návštěva zubaře. Takže jistě je vám drazí čtenáři jasné, jak těžce to jde se mnou z kopce. 

(omlouvám se za ten pohrdavý výraz, který ve skutečnosti pohrdavý není, ale asi jsem si zrovna chtěla alergicky ulevit - kýchnout a lepší foto postavy jsem už pak neměla :D )


Těšila jsem se, že tenhle pinupovský komplet vytáhnu někde do přírody se zábavnými rekvizitami, ale nakonec jsem skončila jen u zdi. Snad tak lépe vynikne hra kontrastů, na které je tento styling postaven. Jediným doplňkem jsou černé naušnice, jinak i líčení jsem volila vzhledem k výraznosti oděvu velmi decentní.


Tolik tedy pro dnešek, třeba jsem někoho alespoň trochu inspirovala k rozvernému pinup outfitu pro letní dny. Já se loučím na nejasně dlouhou dobu a přísahám, že pokud za týden odstátnicuji, tak uspořádám obrovskou párty a budu si nesmírně vážit života :D protože tento půlrok bylo to nejšílenější období vůbec :) A pokud ne, tak září to jistí, že? :))
Krásný zbytek dne Y.DM:)

13 komentářů :

 1. Pěkné jako vždy, obzvláště účes se mi moc líbí - měla byste zase udělat nějaké instruktážní video, až budete mít čas a méně starostí. Třeba o tom, jak na ty malé hřebínky do vlasů - já si je tuhle koupila, že si s nimi jako stáhnu vlasy za uši, ale nějak to nedopadlo (respektive vůbec to nedopadlo, asi na to musí být nějaký fígl či co...).
  Samozřejmě přeji hodně zdaru u státnic - co vy víte, třeba bude v komisi nějaký váš fanoušek :-)
  Bětka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Instruktážní videa už jsou v přípravě!! :) Pustili jsme se do toho naplno a budou jak pro krátké tak i dlouhé vlasy (musím přiznat, že mě k tomu navedla jedna dáma, kterou jsem potkala teď v Bratislavě, předtím mi nějak nedocházelo, že většina žen má teď dlouhé vlasy :D ). Teď jsem byla půl roku v útlumu kvůli studijním povinnostem, ale jakmile bude po všem, tak budu jako utržená z řetězu :)) Děkuji Vám za podporu, vážím si toho a s tím fanouškem - to by mi snad ještě přihoršilo ne? :D

   Vymazat
  2. Právě naopak - smysluplné "mimoškolní" aktivity se dneska cení :-P A pokud u toho navíc vypadáte tak, jak vypadáte, je to jasná výhra (nebo alespoň malé bezvýznamné plus... :-))
   B.

   Vymazat
 2. Moc pěkné, pin up styl Vám také sluší. Úplně si Vás v tomto oblečení dokážu představit na nějakém dobovém reklamním plakátu nebo plechové ceduli :) Také se těším, až obléknu nějaké ze svých pin up šatů, k létu přece jen patří trochu rozvernosti :)
  Přeji Vám mnoho úspěchu a pevné nervy u státnic.
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taktéž Vám děkuji za podporu u státnic a hlavně za pravidelnou odezvu, která mě velmi těší :) Snad kdybyste někdy byla tak hodná a někdy mi zaslala třeba pár Vašich fotografií, ráda bych zveřejnila i outfity jiných, přecejen - stále můj obličej už taky musí nudit :))

   Vymazat
  2. Jistě nejsem sama, koho Váš obličej ani v nejmenším nenudí :D Jakmile budu vybavena nějakými obstojnými fotografiemi, ráda se o ně s Vámi podělím, bude mi velkou ctí :)
   A.

   Vymazat
 3. Tak jsem náhodou narazil na tento blog a jako milovníka starých časů mě jen zarazilo jak moc odlišné postavy máte od dívek ze 40. let které představujete. V té době byly dívky hubené a dle dostupných fotografií i velmi krásné - nemluvím teď jen o hvězdách typu Baarová, Mandlová, Gollová a podobně. Ale když se podívám na tento blog, vůbec to není hezký pohled na rozteklá těla "mladých" žen. Váš obličej je oteklý, postava malá a obtloustlá a opravdu těm prvorepublikovým kráskám děláte ostudu. Chápu, že nemáte tělo a ani obličej modelky, ale pokud toto nemáte, asi není příliš vhodné se vystavovat veřejně na internetu. V tom případě se totiž vystavujete znechucení ze strany mužských čtenářů - přece jenom je pro každého muže je přitažlivější štíhlá vysoká slečna než obstarožní připrclá matrona jejíž postava je jak postava maminy po třech dětech....sorry, ale takhle vám plácá jen ženské publikum, pro které nejste z ženského hlediska konkurencí.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu mě velice mrzí, že jste si můj blog spletl s katalogem modelek (či snad ještě něčím jiným?) Bohužel, tento web opravdu není směřován mužským čtenářům, lačnícím po po fotografiích krásných, mladých a štíhlých žen (což jste bystře pochytil) kterým bych pak doporučila stránky jiného kalibru. Přeji rychlou rekonvalescenci ze zdravotní újmy, kterou jste utrpěl pohledem na mé ohyzdné tělo a obličej :D krásný zbytek dne D.

   Vymazat
  2. Váš komentář mi přijde hodně tendenční. Máte aspoň trochu taktu? Navíc bych vůbec neřekla, že je na fotkách nějaká obtloustlá žena. I já viděla mnoho dobových fotografií a ne na všech jsou hubené dívky. Nemyslíte-li vy ovšem ony modelky, které se v té době opravdu vyskytovaly a to ke konci 40. let - tenké, kostnaté, bez prsou a s nezdravou pletí. To bych potom chápala, co zde píšete.
   Ještě bych ráda dodala poznáku, která se vždy obejvuje v dobových časopisech u podobných příspěvků - je velice snadné schovat se za anonym, to si pak člověk může napsat, co chce.

   Vymazat
 4. :D :D Ty jsi prostě boží :D chtěl jsem toho trolla vyfakovat za tebe ale po přečtení toho cos napsala se směju ještě teď :D není nad to když se snoubí krása s inteligenci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli chcete videt opravdovou krasu tak se podivejte na dlouhonohou stihlou barbie Alenu Shishkovou. A ne na tuhle zakrslou boubelku vyzranou i v ksichte...

   Vymazat
 5. paneboze clovece ty musis byt dobry kokot :D mas pravdu srovnavat dashu a tu plastikovou slapotu je pekne mimo :D

  OdpovědětVymazat
 6. Takovému primitivnímu ubožákovi skutečně nezbývá nic jiného než se ukájet nad fotkami "dokonalých" plastových modelek, žádná opravdová ženská by o něj totiž ani nezavadila... Slečno Dasho, pokračujte v tom, co děláte a podobnými hulváty se nenechte znechutit.

  OdpovědětVymazat