čtvrtek 3. července 2014

Dámy a pánové, seznamte se! (něco o našem vintage týmu)

Ačkoliv oficiální promo fotky jsou stále v procesu, stejně tak je ve vývoji i scénář a choreografie naší pin up přehlídky. (Ta bude mít s největší pravděpodobností premiéru na letošním ročníku největší vojenskohistorické akce  - SAHAŘE 2014) Je načase Vám konečně představit členy našeho vintage týmu. Dnes bych ráda uvedla jen takový nástřel a v budoucnu třeba něco přidám! :)

Misha 


Jediná zástupkyně našich východních sousedů. Ačkoliv pochází z (ne)dalekého Slovenska, momentálně žije v ČR, ale Mishu Soldat zná prostě každý! :) Miluje vojenskou historii, experimentovala s rockabilly stylem a nebojí se ani střelných zbraní. Misha ztělesňuje pin upku - drsňačku.

Hana


Ztělesněním doslova francouzské elegance je pak Hana. Miluje francouzštinu, jejich zemi i kulturu. Fascinuje ji doba gentlemanů a elegantně oděných dam. Poslední dobou se zamilovala i do klasického pin upu, jenž můžete vidět v jejím femme fatale podání.

Kristýnka


Křehká a něžná Kristýnka myslím nepotřebuje více komentáře :) Miluje svého přítele, ale rovněž se zamilovala i do klasického pinupu, ve kterém je ztělesněním té nejněžnější dívky v anglické domácnosti. Věnuje se i klasickému modelingu, takže ji můžete zahlédnout i na jiných přehlídkových molech, než jsou ta naše.

Jakub


Naše největší opora a jediný gentleman, jež plní svou funkci dokonale :)) Vždy jsme vystupovaly alespoň s jedním gentlemanem a to se nezmění. Jakub sice miluje své škodovky, ale zaujala ho právě i 40. léta. Má velmi blízko k pin up - rockabilly stylu 60. let, ačkoliv to zatím zavíral doma ve skříni:)

Marlen (Dasha)

A nakonec jsem zbyla i já :)) Těžko popsat, co vlastně ztělesňuji, tak nějak sebe - mladou a nevinnou dívenku (mno, asi tak nevinná není, stejně jako mladá :D). Mě můžete vidět v podání té hravé a jen velmi decentně! koketní pin upky. 

Všechny charaktery momentálně sbírají jak kostýmy, tak i rekvizity, ale již brzy se můžete těšit na premiéru prezentace pin up módy, tak jak jste u nás zvyklí :) Tolik pro dnešek, článek byl napsán hlavně pro pobavení, tak snad mi dámy nic neomlátí o hlavu :)

Hezký zbytek večera Y.DM:)


1 komentář :