úterý 20. října 2015

Reportáž na vlastní kůži pro Deník

Regionální deníky už léta vedou svou pravidelnou rubriku "Na vlastní kůži", kde redaktoři představí nějakou z netradičních činností, kterou si otestují sami na sobě. Když celokrajská povinnost přišla i do naší redakce, šéfredaktorka měla v tématu jasno :) To jen, abych vysvětlila, proč se v této celokrajské rubrice objevuji zrovna já, ačkoliv má praxe není delší jak dva měsíce. Tak tedy slíbená reportáž, mířená pro širokou veřejnost. Čtenáři, znalí reenactingu či vintage komunity, ať jen pozdvihnou obočí a ostatní si snad trochu lépe přiblíží tu podivnou kulturu, která žije v jiných časech :)


http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/pro-me-rok-1938-neskoncil-rika-redaktorka-deniku-a-vyrazila-do-ulic-80151018.html

P.S. Koho vyděsily mé šílené pytlíky pod očima, není jediný. Pár dní bez spánku se na mě podepsalo hůř, než by mě vůbec napadlo.


Krásný zbytek večera Y.DM:)

2 komentáře :

 1. Skvělý nápad a hezky napsaný článek. Zdá se, že jste se v novinařině našla :) A jako vždy Vám to moc sluší. Tahle černobílá fotka vypadá opravdu jako nějaký dobový tisk :) Je to možná jen můj dojem, ale přijde mi, že v poslední době ( a díkybohu za to) opět poněkud ožívá zájem o doby minulé...
  Přeji mnoho úspěchu v dalším psaní :)
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc Vám děkuji :) Mno aktuálně jsem se snad v novinařině našla, ale co bude za rok..? :D Také mám pocit, že retro je v módě, jen je mnohdy až děsivé, v jaké podobě :)
   Krásný večer D.

   Vymazat