neděle 11. října 2015

Vzpomínka na babí léto

Dnes mám pro Vás, drazí čtenáři článek, který už vlastně vůbec není aktuální. Měla jsem ho připravený už ve čtvrtek, kdy ještě relativně teplé počasí dovolovalo lehké podzimní oblečení. Bohužel, k jeho napsání a zveřejnění jsem se dostala až teď, kdy udeřily první mrazíky. Takže to berte jako letmou vzpomínku na končící babí léto :)


Minulý týden ve mně ještě panovala rozjařená nálada z překrásných barev podzimu, proto jsem se i výjimečně oblékla do směsi různých odstínů bez ladu a skladu. Volně jsem se nechala inspirovat vyloženě dívčí módou ze 4O. let, kdy právě pletené halenky a vlněné blůzky tvořily podstatnou součást neformálních podzimních oděvů. Taky jsem vytáhla podzimní baret a sundala z něj mašli, ale protože baret nevynikl jak jsem čekala, tak mašli zase hezky navrátím zpátky.Mno a tady už končí upravené fotografie. Bohužel se dnes musím podělit jen se surovými cvaky, protože bych jinak článek psala tímto tempem ještě týden. Ale počínaje dneškem začíná platit mé předsevzetí, že budu psát MINIMÁNĚ dvakrát týdně (a snad i trochu smysluplnější texty) :) Zjistila jsem totiž jednu důležitou věc: čím víc má člověk práce a méně času, o to více přestává řešit nepodstatné věci/lidi/události a profiluje se na to, co ho skutečně baví. A mě tady psát baví, snad nepřestane Vás bavit číst :) A pokud ano, třeba Vás nalákám na nové "rubriky", které mám v plánu psát. Třeba rozhovory s jinými "vintage girls", nebo můj deníček "vintage slečny", protože některé věci, co zažívám v souvislosti s mou zálibou, vážně stojí za zveřejnění :D


Díky za přízeň a krásný zbytek večera Y.DM:)

6 komentářů :

 1. Hezký outfit :) Takže bude rozhovor se Štěpánkou, jo? :D

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná podzimní kombinace :) Smím se zeptat, odkud máte ty lodičky? Mám jedny velice podobné.
  Teplotní rozdíl je skutečně znát, ještě minulé pondělí jsem šla oblečena podobně jako Vy, a dnes ráno už hezky v kabátu :D Ale užívám si to, mám tohle počasí ráda. Už se těším na nové rubriky, zní to jako velmi zajímavý nápad :)

  Přeji hezký den,
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, děkuji :) Lodičky jsou úplně obyčejné z Deichmannu :) Jinak stále se těším, že se někdy pochlubíte fotkami :) D.

   Vymazat
  2. Tak to mám úplně stejné, hned mi byly povědomé :) Pracuje se na tom, konečně se mi snad podařilo sehnat ochotného fotografa, takže se snad již brzy budu moci podělit o fotky mých podzimních módních výstřelků :D
   A.

   Vymazat