neděle 4. října 2015

První podzimní móda a co je vlastně nového?

Podzim, mé nejoblíbenější roční období, se konečně začal projevovat v celé své kráse a je načase začít vytahovat podzimní kostýmky. A protože jsem už dlouho nepřidala nějaký "outfitový" článek, tak tady je. Dnes jen velmi decentní vintage inspired stylizace pro (mé) běžné nošení.


Dokud ještě úplně nevybledlo mé letní opálení, mohu si dovolit světlé odstíny, aniž bych vypadala úplně mrtvolně. Je mi jasné, že je budu nosit i v zimě, nehledě na mou barvu pleti, ale teď si to alespoň mohu s větší či menší úspěšností obhájit.


Velmi decentní ladění do světlé starorůžové barvy jsem rozbila výraznou kabelkou, kterou lze dle potřeby rychle vyměnit. Kvůli práci se také učím nosit světle růžový lak namísto rudě červeného, který příliš poutal pozornost.


Ani s líčením jsem to nepřeháněla, pouze zvýraznění obočí, řasenka a růžová tvářenka. Co se týče vlasů, ty se mi podařilo obarvit do teplé medové barvy, kterou na podzim nosím nejraději. Opět jsem si neodpustila jednu fotografii v černobílé a taky jeden vintage kousek, který mám na sobě. Bezpečně jej poznáte podle toho, že je nejpomačkanější (i po krátké cestě v autě). Nevýhoda originálních látek, ač jsou jinak v mnoha ohledech nenahraditelné. 


A co je u mě nového? Už měsíc jsem právoplatná novinářka a zjišťuji, že dohromady s mou životní vášní se čas stává velmi cenným artiklem. Taky se už měsíc živím veganskou stravou (teda ne, že bych přestala jíst maso, ale nejblíž k naší redakci je veganská restaurace, takže chodíme na oběd tam) a nestačím se divit, jak se mi samovolně zvětšuje oblečení :)) Do toho jsem dost vážně začala uvažovat, v jakém oboru vlastně chci dostudovat. Mno, do února času dost :)
 V brzké době připravujeme v Olomouci výstavu, spojenou s vernisáží fotografií, a také se nám, doufám už brzy, podaří spustit náš projekt, který zabral víc práce, než jsme čekali. 
Do konce roku nás čeká ještě několik přehlídek a pak - děj se vůle Boží! :D
Krásný zbytek neděle Y.DM:)

9 komentářů :

 1. Bože to je nádhera! Vypadáš moc krásně, prokoukla jsi s veganskou stravou :) T.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Kdo ví, čím jsem prokoukla a jestli vůbec :D

   Vymazat
 2. Také miluji podzim a podzimní módu, konečně si ji můžeme užívat do sytosti :) Jinak Vám to moc sluší, a to nejen kvůli oblečení. Možná se mi to jen zdá, ale celkově působíte tak nějak vyrovnaně :)

  Přeji hezký den,
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufejme, že tenhle podzim bez bláta a břečky vydrží dlouho :) Jinak moc děkuji, vyrovnanější určitě jsem - s ohledem na předchozí měsíce :) Krásný den D.

   Vymazat
 3. Je podzim a Vy jste rozkvetla do krásy jako ta růže, co držíte v něžné dlani... Jste překrásná a já Váš věčný ctitel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedy, děkuji za tak milá slova ;)

   Vymazat
  2. Krásné! A mám pocit, že tenhle medový odstín vlasů Vám obecně pasuje nejlépe. :)

   Vymazat
  3. Děkuji :) Mno pravdou je, že mi kdysi jedna vizážistka řekla, že mám být MEDOVÁ a ne LEDOVÁ, ale občas sklouznu do nějakých studenějších barev i přes moji typologii:)

   Vymazat
 4. no nádherná si!! a outfit úplne nádherný :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat