středa 15. června 2016

Kravata mého drahého

Po krátkém období totální prokrastinace, kdy jsem tady přidávala jeden příspěvek za druhým, se všechno zase velmi rychle přehouplo do opačného extrému. Během jednoho týdne vyvrcholil největší firemní projekt tohoto pololetí (sobota) a k tomu mě čekalo první kolo přijímacích zkoušek na magisterské studium (pondělí). Můj den vypadal asi tak, že jsem přišla vyřízená z práce, dvě hodiny spala a pak se dlouho do noci učila věci, na které jsem, co je rok dlouhý (od státnic), ani nesáhla. 


 A pak se stal zázrak. Firemní projekt klapl bez jediné komplikace (skutečně, několik set lidí se zkoordinovalo do posledního člověka) a já prošla přes písemné testy, ačkoliv jsem v pondělí ráno na ten papír s otázkami zírala jako bakterie na penicilin...


A tak se až dnes dostávám k praktickým záležitostem, týkajících se naši sobotní akce v Brně. Především dochystávám naši  novou přehlídku, která bude možná trochu jiná, než jste byli v předchozích letech zvyklí. Nemohu popřít, že se v ní odrazil můj zážitek z  regresní analýzy. Ale nebojte, o notnou dávku nadsázky určitě ochuzena nebude :) 

A konečně, co mám dneska na sobě? Znáte ten pocit, kdy Vám něco už dlouho visí na věšáku a přemýšlíte, co s tím? :) To "něco" je tenhle hnědý kostým. Dá se použít už jen na fotografie, protože se ke mně dostal s tolikati dírkami po molech, že jej mezi lidi jen těžko vytáhnu. A tak jsem jej chtěla zachovat alespoň nafotografiích. Původně jsem k němu chtěla obléct světlou halenku s výšivkou a balonovými rukávky, ale když jsem viděla kravatu mého drahého ve stejném odstínu jako oblíbený klobouk, bylo rozhodnuto :)) A tak to bude dneska zase trochu punková kombinace. Namísto dámských polobotek a klobouku s krátkou krempou jsem pánský styl rozbila dívčími lodičkami i kloboukem. Halenka s výšivkou třeba příště :)
 Krásný zbytek dne Y.DM:)

1 komentář :

  1. Skvělá kombinace. Doplnění kravatou se mi moc líbí, taky bych to tak ráda nosila, ale zatím bohužel žádnou nemám :D Zajímala by mě Vaše zkušenost s regresní terapií, pokud byste někdy chtěla napsat článek na toto téma například. Ale chápu, že je to Vaše soukromá věc, tak se zas nechci nějak vlezle vyptávat.
    Přeji hezkou neděli,
    Amelia

    OdpovědětVymazat