neděle 5. června 2016

Zpátky do města

Na celý víkend jsem si schválně nenaplánovala vůbec nic, abych se mohla oba dny naplno věnovat přípravám na přijímací zkoušky. Jistě jste postřehli, že místo toho tady nějak podezřele přibývají příspěvky, taky jsem stihla vyprat tu obrovskou kopu prádla, která na mě strašila v koupelně a mimojiné dospala asi dvouměsíční spánkový deficit :D


A protože jsem začala nabývat dojmu, že celý víkend strávím zavřená doma u "učení", vyrazila jsem alespoň krátce mimo čtyři zdi a hromadu knížek.


Černý klobouk jsem koupila už před časem, ale pořád nebyla příležitost k čemu si jej nasadit. Má širší krempu s ozdobnou síťkou, která mu dodává slavnostnějšího rázu, a tak většinu času proležel v krabici. Když jsem chtěla rozšířit úzkou siluetu skládané sukně a letní halenky, napadl mě právě on.


Popravdě jsem ani netušila, jak to ve výsledku bude vypadat, protože tahle kombinace je tak trochu punková (sukně sportovního typu, naopak vycházková halenka a ještě k tomu tenhle klobouk...). Navíc, ačkoliv málokdy dodržuji to katalogové pravidlo: boty, rukavičky, klobouk a kabelka mají být ve stejné barvě, teď jsem si nebyla jistá, zda to černá kabelka zachrání :)Mno, posouzení nechám na Vás :D
Krásný zbytek dne Y.DM:)

4 komentáře :

 1. Nádherná jako vždy <3 Můžu se prosím zeptat, jakou tady máš rtěnku? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Tady mám takovou "rtěnku -nertěnku" :) Oblíbila jsem si používat tu nejčervenější tužku na rty od Dermacolu a pak ji jen přetřít jahodovou pomádou na rty od Labella. Dohromady to vytváří moc hezký odstín a rty vypadají velmi přirozeně :) D.

   Vymazat
 2. Krásná kombinace, a ten klobouk! ♥ Popravdě řečeno, sukni sportovního typu s vycházkovými i více elegantními svršky nosím docela často na všední dny, je to pohodlné a praktické - jedna sukně = více kombinací pro různé příležitosti. I dřív se to tak dělávalo, v době, kdy nebylo oblečení právě nazbyt.
  A sladěnou kabelku s botami, rukavicemi a kloboukem neřeším už vůbec :D Podle mě je důležité, aby to k sobě pěkně vypadalo a ladilo jako celek, bez ohledu na barvu. Pravidla jsou od toho, aby se porušovala, což u oblékání platí dvojnásob, člověk by měl nosit to, v čem se dobře cítí :)
  Hezký den,
  Amelia D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, z klobouku jsem nejdříve úplně nadšená nebyla, protože jsem nevěděla jak ho nosit a hlavně k čemu. Teď už v něm vidím také větší potenciál :)) A jinak souhlasím, na dobových fotografiích se dají najít všelijaké šílené kreace, není to jen výsada té dnešní doby :D Krásný den D.

   Vymazat