sobota 6. srpna 2016

Barvy především

Když jsem se jednou odvážila a vzala si tyto šaty do práce, kolega mě tituloval postavičkou z Neználka. Protože jsem nikdy pohádky o Neználkovi nečetla, nestihla jsem se ani urazit, nicméně to bylo poprvé a naposledy, co naše kancelář rozzářila tahle kanárkově žlutá :D 
Ale to neznamená, že bych šaty přestala nosit, naopak, ještě nikdy jsem tak nepropadla žluté, jako je tomu teď.


A přítom nechybělo málo a v životě bych na ně nenatrefila. Když jsem v pátek, pár hodin před odjezdem do Brna, kde jsme chystali naši akci Be vintage, zjistila, že nemám žádné ultra moderní oblečení (naše nová přehlídka začíná totiž výsekem ze současnosti), vběhla do Šantovky, první obchod na ráně byl Mohito. Jakožto sesterská značka Reserved jsem očekávala nějaké "basic" tílka a decentní šaty. Překvapil mě široký výběr různých retro/vintage inspired šatů, halenek i sukní.Když jsem do obchodu ze zvědavosti zavítala i o nějakou dobu později, byla jsem překvapena, že ta "retro kolekce" nebyla jen aktuální záležitostí. Pravidelně přibývají nové a nové kousky, mnohdy velmi  věryhodně inspirované módou z poloviny minulého století.


Takže pokaždé, když mě chytne moje nakupovací OCD (cca 2x do týdne :D), tak první zamířím tam. Jistota je, že nikdy neodejdu s prázdnou. Musím však dodat, že tato konfekce se rozhodně nehodí na žádnou z historických akcí, ale pro milovníky retro/vintage módy je pro denní nošení naprosto ideální! (už třeba kvůli příznivým cenám)

A v jakých konfekcích nejraději nakupujete Vy? :)
Krásný zbytek soboty přeje Y.DM:)
2 komentáře :

 1. Moc pěkné šaty, třebaže na žlutou nejsem. Hlavně střih mě zaujal, mám ráda podobné. Jinak děkuji za tip na konfekci, před nedávnem u nás otevřeli pobočku tohoto obchodu, zatím mě nějak nenapadlo se tam podívat, budu to muset napravit :) Já mám nejraději asi F&F, skoro pokaždé tam něco najdu, navíc za slušné ceny.
  A.D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Žlutá taky nepatří mezi mé oblíbené barvy, ale u těchto jsem prostě nemohla odolat :) Určitě tam zavítejte! :) My moc často do Tesca nakupovat nechodíme, takže z FF jsem si koupila jen světlou sukni, kterou jsem měla jedinkrát na sobě a můj drahý ji dal vyprat s černým prádlem... Mno, po jeho pokusech s různými odbarvovači a savem letěla rychle do koše :D

   Vymazat