pátek 4. listopadu 2016

Jak jsme poprvé představovali značku Femme Fatale Dress

Už jsem se o ní zmiňovala několikrát, ale pokaždé to bylo málo. Řeč je o půvabné dámě, která jako by se pro tuhle módu narodila - Silvii Kaprálové.
Právě ona před nedávnem založila svou autorskou značku dámské módy, tolik inspirované 50. léty.
A jak jinak by mohla tuto značku pojmenovat, než příznačně FEMME FATALE DRESS.
(za fotografie děkuji Vendy Burgrové)
Svou premiéru si v záři reflektorů odbyla na brněnské společenské akci Ženy v centru dění, která se odehrávala v prostředí stylové kavárny Savoy.

A že šlo o vskutku tematické prostředí. Kavárna, která byla postavena ještě před druhou světovou válkou, si až doposud ponechává ráz první republiky v moderním zpracování.


Já naopak výjimečně oblékla puntíkovaný model šatů Theresa s širokou sukní a spodničkou, tolik typický pro konec 50. let. Přiznám se, že to byl docela nezvyk :) Ale známé pravidlo se potvrdilo - diorovská silueta prostě sedne každému.
Široké kolové sukně i spodničky maximálně vybízejí k hravosti a ženskosti. Tady v modelu Dasha (anooo je po mně pojmenovaný model šatů juhůůů <3 - více fotek najdete po rozkliknutí odkazu)


Nejen, že to vypadá báječně, ale prostě se to skvěle nosí na těle.Abych nezapomněla, jedním z modelů byly také tyto úchvatné večerní šaty z korálového saténu, přesně podle střihu z konce 40. let. Jsem si jista, že se publiku zatajil dech, když je Silvie vynesla na molo.
Červená se na mramorovaném schodišti vyjímala víc, než jakákoliv jiná barva.


Velký aplaus, který autorka kolekce Femme Fatale Dress sklidila, je jen třešničkou na dortu za maximální úsilí a dřinu, aby tato 50s inspired kolekce spatřila světlo světa. Já ji proto ze srdce přeji, aby podobných úspěchů, jako minulou neděli, bylo co nejvíce a hlavně aby co nejvíce žen poznalo krásu elegantních šatů a kvalitu českých krejčových.

Pokud i Vy patříte mezi obdivovatele mladých nadějných tvůrců, či Vás už teď nalákal některý model šatů, nezapomeňte olajkovat její fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/femmefataledress/?fref=ts

Upozornění: Tohle rozhodně není komerční článek, tohle je můj velký obdiv k velkým lidem:)

Krásný zbytek dne, Y.DM:)


P.S. Ač jsem už podruhé odskočila od své milované módy 40. let, stále je vše při starém. Jen času je méně a tak, na úkor kvantity, budu se snažit přispívat s o to zajímavějšími tématy :)

5 komentářů :

 1. Tlustoprdky v akci :-D Tak vy máte do modelek daleko asi tak jako hadraplán k mercedesu :-D Ještě že předvádíte šaty a ne plavky, protože pohled na ty přetíkající špeky, obrovské zadnice a ztučnělá stehniska by hned tak nikdo nepřežil. To asi návrhářka neměla peníze na zaplacení štíhlých modelek, že si najala paní Málkovou s extra krátkýma tlustýma nohama a rozkydlým obličejem a ostatní macaté mandy :-D Nechápu kde se bere ten trend adorace obezity jako v tomhle případě a nošení svých špeků s hrdostí :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co k tomu napsat - užívejte si svůj bohatý a jistě spokojený život :))

   Vymazat
  2. Drahý Anonyme, tomu se můžeme jen od srdce zasmát a usínat s hřejivým pocitem, že někomu tak moc pijeme krev. Jsem ráda, že jsme Vás natolik zaujaly.

   S vřelým pozdravem Vaše Silvie de Noir (návrhářka značky a jedna z těch krásných modelek ;) )

   Vymazat
 2. Tlustoprdky??!! Vy ste se zjavne citila nejpovolanejsi predvadet, ale nikto vas do klubu modelek nezavolal,ze jo? :D
  Zena s krivkami je krasna, i proto ze nevypada jako zehlici prkno. Kdyz vam trebars jednoho dne narastou prsa, uvidite o cem pisu. :)

  Slecna Malkova je krasna zena. Kdyby byla tricata -styricata leta, urcite by hrala ve filmu s Oldrichem Novym. Chtel bych ale videt vas kyselej xicht.

  Tobe, Anonyme z prvniho komentu, vinsuju, aby tebe nekto takhle potesil prijemnym komentem primo do oci, at okusis jak se chovas k druhym. Jestli si zenska a chtela si predvadet ty saty, mnela ses zeptat a slusne dohodnout. Holt kysely obludy budou sedet v koute naporad.

  OdpovědětVymazat
 3. Dámy jste překrásné! Ale naživo na Vás byl ještě hezčí pohled :)

  OdpovědětVymazat