neděle 20. listopadu 2016

Jak se připravujeme na Vánoční večírek

Dlouho jsme to plánovaly, ale ještě déle se odhodlávaly. Nakonec, vlivem všech okolností, rozhodly jsme se to uspořádat už letos. Naši první tématickou akci s příběhem. Naši "Tajnou oslavu Vánoc v roce 1941, napříč národností i přesvědčení".

A kde by se takové setkání obyčejných lidí, významných představitelů města i příslušníků všech možných armád, kteří si chtějí alespoň na chvíli připomenout bezstarostné chvíle míru, mohlo odehrávat? V tom nejzapadlejším koutě na okraji města, kde se protiválečná hesla a tóny zakázaného swingu nedostanou přes mohutné zdivo a hustý les. Pojďme všichni doufat, že mezi hosty není špeh....


...přesně takto jsme se rozhodly podat naši první akci, ve které budou hlavní roli hrát hosté. Necháváme se překvapit, nakolik se necháte unést tématickou atmosférou a přenesete se do fiktivního večera, který se mohl odehrát před více než sedmdesáti lety.


My už nyní hledáme staré recepty na vánoční cukroví, tiskneme protiválečné plakáty, nebo se poohlížíme po oblíbených destilátech z první republiky, abychom Vás na baru překvapili dávno zapomenutými chutěmi :)

A tak teď místo blogování trávím čas plánováním Vánočního večírku, doháněním pracovních restů, kompulzivním nakupováním starožitností a také průvodcováním, protože k nám na dva týdny přijeli přátelé z Mexika. Ale o tom se dočtete příště :) Dnes se připojte k nám a užijte si netradiční oslavu nadcházejících Vánoc.
 

Krásný zbytek neděle Y.DM:)

Žádné komentáře :

Okomentovat