pondělí 2. ledna 2017

Jak na Nový rok...

...tak po celý rok. A kéž by to tak bylo! :)
Několikadenní hustá mlha a teploty pod nulou vykouzlily vskutku pohádkovou krajinu.
Dříve, než se setmělo, vklouzly jsme proto do starých kožišin a vyrazily ven.

Park tiše oddychoval v bílé krajce a my bezstarostně brouzdaly zamrzlými cestičkami směrem k centru města. Malé hloučky lidí křižovaly náměstím a někteří postávali u posledního stánku s punčem. Prostě nádhera...

Namísto hlasitého hovoru lidí rozezvonilo náměstí až naše klapání podpatků. Ospalou atmosféru rozvířil teprve muž u stánku s punčem, který se od pochvaly našich šatů dostal k přesvědčivému výkladu současného fungování politiky pod vlivem Svobodných zednářů...
Naopak ve starobylých uličkách jsme nepotkaly ani živáčka. Zatímco mráz se snažil prokousat koženými rukavicemi i králičím štuclem, nás zahříval punč a vzpomínky na silvestrovskou oslavu a vlastně celý uplynulý rok.

A že rozhodně je na co vzpomínat! Vždyť v tomto roce se k nám připojilo hned několik úžasných osobností, včetně té, která je na světě teprve rok a několik měsíců :) Mnohem intenzivněji jsme se také  mohli setkat s příznivci vintage módy a každé takové setkání bylo jedním slovem - báječné.
 A ačkoliv to byl rok náročný, snad ještě víc, než ten loňský a naše aktivity byly o to víc omezené, stálo to za to. V této úžasné společnosti jsem totiž nepromarnila jedinou minutu.
Děkuji Vám dámy a pánové a těším se na rok 2017, který za sebe vyhlašuji jako "rok dosažení cílů" :)
Stejně tak děkuji i vám, drazí čtenáři, že jste ještě nezanevřeli i přes minimální počet nových příspěvků a srdečně přeji jen to nejlepší!
Krásný zbytek dne Y.DM:)


Žádné komentáře :

Okomentovat