pondělí 2. června 2014

1. rok blogu (a co se změnilo?)

Neuvěřitelné! Zítra tomu bude právě rok, co jsem začala své výplody prezentovat i veřejně. Teda ne, že bych měla napsanou poznámku v kalendáři, ale funkce bloggeru zálohuje spousty zajímavých statistik. Vlastně bych tímto chtěla poděkovat za přízeň, ohlasy a vůbec - ochotu přečíst si nějaký ten článek, co občas přidám :) Možná bych měla říct, co se za ten rok změnilo, ale v prvé řadě se podělím o několik (ne)zajímavých statistik :)

Doposud blog navštívilo přesně 12 048 lidí

Nejnavštěvovanějším příspěvkem je ,,Extrémmě jednoduchý návod na dobový účes"

Ale průměrně nejvíce navštěvované příspěvky jsou ty, kde jsem v prádle (?!)

Na mém blogu jste nejčastěji hledali ,,jak udělat pokládanou vlnu" a ,,Dasha Marlen"

Nejkurioznější vyhledané klíčové slovo bylo ,,lolitky v silonkách naboso" (?!)

Čtenáři jsou nejčastěji z České republiky a USA (asi začnu psát i v druhém jazyce)

Asi ,,nejvzdálenější" čtenáři jsou z Indonésie, Keňi a Nového Zélandu

A co se u mě za tu dobu změnilo? No, v prvé řadě - zestárla jsem :D
No more childs look :(


Taky jsem jsem chytla téměř pubertální touhu experimentovat s barvou vlasů, přičemž jsem zase skončila u té nejblonďatější :) (O mé váze se ani nevyjadřuji...)


Stala jsem se členkou týmu dobrovolných záchranářů. Na fotce jsem ta ležící při nácviku transportu zraněného, ale normálně mám také svou ,,funkci" :D


Podařil se nám sestavit perfektní tým ,,vintage ladies" na přehlídky módy ,,Na vlnách 40." (gentleman samozřejmě chybí).


 Na Kypru jsem si chvíli vyzkoušela jiný než ,,vintage" život, abych se pak po návratu naplno ponořila do 40. let :)) A pokud mi kdy předtím přišla atraktivní 30. léta, tak teď mě už nezajímají vůbec. Jejich místo vystřídalo prádlo viktoriánského období.
 Hm, krátkou sukni už si asi nikdy neobleču :))


Začala jsem se učit arabsky a vlastně všechno je takové nějaké jiné :))


Dlouho jsem zanedbávala milovaný pin up, ale to hodlám v nejbližší době dohnat. Blíží se sezona a určitě se máte na co těšit :) Tolik k uplynulému roku, odehrálo se toho samozřejmě zdaleka víc, ale o tom třeba zas někdy příště :) Teď už zase vstříc tomu dalšímu!

Hezký zbytek dne Y.DM:)

1 komentář :

  1. Nevím, jestli to je jen u mě, ale spoustu fotek (nejen v tomhle článku) prostě nemůžu zobrazit... Tak na to upozorňuji, kdyby šlo o problém i jinde než u mě.

    OdpovědětVymazat