pátek 27. června 2014

Móda z ulice vol. III (a naše aktuality)

Dnes přispěji jen krátkým outfitovým článkem, ačkoliv jsem už relativně dlouho nic nenapsala. Včerejším dnem mi definitivně skončilo zkouškové období, přičemž jsem ,,úspěšně" dokončila druhý ročník studia. Nejen zkouškové, ale spousta dalších povinností, které se nahrnuly mi teď znemožnily nejen psaní na blog, ale i spoustu dalších věcí, které teď budu dohánět.
Jak jste někteří možná zaznamenali, letos máme přehlídkami nabité (nejen) celé prázdniny. Rovněž jsme rozjeli i ,,pin up sekci", což s sebou nese další množství aktivit :) V nejbližších dnech nás čeká nafocení oficiálních promo fotografií a pak hned nácvik choreografie pro tématickou pin up přehlídku. Krom toho jsme navázali několik atraktivních spoluprácí, takže se v blízké době máte na co těšit :)

Dostala jsem od Vás několik dotazů, jak vypadá mé ,,civilní oblečení". Proto jsem se rozhodla dnes zveřejnit několik fotografií ,,vintage inspired" outfitu. Oblíbená pouzdrová sukně, kterou jste na mně viděli už několikrát je opásaná páskem ve stejné barvě, jako je úpletová halenka. Obojí lehce evokuje módu 40. let, avšak příliš nevyčnívá z davu.

O botách jsem psala už v předchozím článku, kdybych to shrnula - extrémně pohodlné, elegantní a praktické (Deichmann). Vintage brýle nosím takřka pořád, pořídila jsem je v Takko fashion, kde stály do 200,-kč. Drobný klobouček mám je pro fotku, kdybyste si ho odmysleli, tak mě takto oblečenou můžete potkat na ulici :)

A poslední je detail obličeje. Po straně mám opět kladené vlny a tentokrát i výraznější rtěnku. Na této fotografii jde krásně poznat, že všechny fotky jsou foceny obyčejným kompaktem a pouze jsem je prohnala černobílým filtrem :))


Tolik pro dnešek, krásný zbytek večera! :) Y.DM:)

P.S. založili jsme už svou vlastní FB stránku, jste vítáni! :) https://www.facebook.com/czpinup

1 komentář :