pondělí 16. června 2014

Pin up - právě začínáme! (Sraz Přátel U.S.cars Kajlovec)

Konečně slibovaný příspěvek ze sobotního srazu amerických oldtimerů, kde jsme měly naší ,,malou" PIN UP premiéru. Dlouho jsme váhaly a vyčkávaly, než se takto ukážeme světu, nicméně ten čas už přišel a odstartoval tak nový rozměr naší činnosti. Rozhodně tímto nezanevřeme na (má milovaná) 40. léta, stále nás můžete vidět při přehlíkách ,,Na vlnách 40.", ale také nás už uvidíte na akcích v trochu rozvernějším pin up podání, přičemž pro Vás chystáme speciální pin up módní přehlídky s ohledem na historii a kulturu tohoto fenoménu.


A jak to bude vypadat? Náš koncept se zatím stále vyvýjí, nicméně chceme se odrážet z původního pojetí pinupu, jako takového. Základnou je pro nás pin up 40. let, přičemž každý ze slečen i gentlemanů má pečlivě vypracovaný charakter postavy. Neoblékáme na sebe jen pin up šaty, oblékáme si roli konkrétní pin upky.


Máme mezi sebou tvrdou drsňačku i křehkou lady z anglické domácnosti. Uhádnete, kdo je kdo? :)) Příště už uvidíte pečlivě vypracované charaktery i s jejich rekvizitami :) Ale kupříkladu na mém charakteru se ještě pracuje, nenapadá Vás něco? :)) (tohle není řečnická otázka, to je skutečný dotaz).


Ale zpátky ke srazu amerických veteránů. Výchozí stanoviště bylo v autokempu Kajlovec, kde probíhala větší část programu, mimojiné naše módní přehlídka ,,Na vlnách 40.". Krom toho jsme se vydali na spanilou jízdu do centra Opavy, kde bylo připraveno vystoupení malých mažoretek a v neposlední řadě prezentace bikerů na závodních rampách.


Projeli jsme se luxusními Cadillacy, ale nebojte se, Misha neřídila :))


Neřídila ani Kristýnka :D  
Během dne jsme taky stihli vyfotit asi tisíc selfie.
 (Ne, Hanča není duch, jen má ráda ostré sluníčko)


No, některé selfie jsou vážně vtipné :D


A poslední, takřka festivalové foto.


V příštím týdnu nás čeká společné focení a hned poté se vrháme na zatím největší projekt, co jsme kdy podnikli. Hned po nafocení zveřejníme webové stránky i stránky na facebooku. A také Vám představím naše slečny a gentlemana! :)
Takže zahřívací kolo je za námi, teď nás  čeká těžká práce s kostými i charaktery, držte nám palce!

Hezký zbytek dne Y.DM:)

4 komentáře :