neděle 31. srpna 2014

Něco málo z archivu (vol.I)

Dříve, než přidám další reportážní příspěvek z akce, mi dovolte zveřejnit pár takřka ,,archivních" fotografií :)
Při třídění složek v počítači jsem narazila na několik obrázků, které by byla škoda nezveřejnit - teď, s postupem času. Inu, každý nějak začínal, že? :D

Sahara 2012 Adam von Wolfsberg photo
Áno, mé dlouhé kadeře a nevinný úsměv na první slovenské SAHAŘE, které jsem se účastnila. Tehdy jen víceméně jako divák. Hned rok poté jsme už byli oficiálně zváni na prezentaci módní přehlídky.Sraz veteránů Rychvald 2012 (foto Viktor Fiker)
První oficiální účast na srazu veteránů. Projeli jsme se starými auty a pobavily s milovníky starých časů. Letos účast překazila chřipka, tak snad příští rok! :)Vojensko-historická rekonstrukce Velké Karlovice 2012.
Tehdy pro mě jedna z prvních historických ukázek, které jsem se účastnila jakožto dobový civilista. Akce, na kterou doteď všichni účastníci vzpomínají. Tak třeba se někdy dočkáme opakování.Natáčení historického dokumentu Králíky, 2011.
Jedna z prvních zkušeností před kamerou. Vyčerpávající, však o to zábavnější den se štábem České televize s několika nezapomenutelnými okamžiky, ehm (zdravím do západních Čech :D).

Darkovičky MOS- 21, 2011. 
Historicky první módní přehlídka, ,,splácaná" během dvou týdnů, na muzeu republikového opevnění v Darkovičkách. Od té doby nás to už nepustilo :)Ořechov, leden 2011.
A všehovšudy první fotka ,,v dobovém". První historická rekonstrukce, které jsem se účastnila. Uff, to už ani není pravda :)To všechno je už hrozně dlouhá doba a utíká to čím dál rychleji... Udála se spoustu věcí, ne všechny byly zrovna hezké, avšak na všechno vzpomínám jen v tom nejlepším. Třeba dostaneme někdy příležitost všechno napravit :)

Konec prázdninové nostalgie. Léto končí, ale pro nás sezona ještě neskončila, příště se můžete těšit na reportáž z Novojičínských slavností :)

Hezký zbytek dne Y.DM:)

2 komentáře :