středa 25. února 2015

Backstage z focení v Brně (Backstage of photoshooting in Brno)

Photos from backtage of promo shooting in Brno
. ,,They are still alive, even in 21st century" 
 - the main topic and the name of our project for this year - in the memory of 70th anniversary of the end of the war.

Dnešní příspěvek je sestavený z "backstage" fotografií našeho promo focení v Brně.
,,Jsou stále tady, i ve 21. století" 
- hlavní téma a název našeho největšího letošního projektu, v souvislosti s upomínkou 7O. výročí konce války.


The project in colaboration with other organizations will be introduced soon. Meanwhile, you may enjoy our backtage pics :)) (Misha´s epic pose:D)

Projekt ve spolupráci s dalšími organizacemi představíme již brzy. Jako vždy, půjde o čistě interaktivní a připomínkovou záležitost, kde nebude o zábavu nouzi :) Zatím mohu říci, že jsme se ještě do ničeho takového nepouštěli, takže nám držte palce :) Mezitím se můžete pobavit na backstage fotografiích z focení, některé stojí vážně za to :D (Mishina epická póza :D)Maybe you´ve recognized our main intention  - not to play 4Os, be 4Os even in 2015.

Možná jste už z prvních fotografií poznali náš pravý záměr - nehrát si na vintage ze 4O. let, ale být vintage i v roce 2O15. :)Comercial photoshooting in a cafee Savoy, an imporant part of our promo photos :) Snapshot with Hanna and Misha

Focení v brněnské stylové kavárně Savoy, tyto fotky budou důležitou součástí našich promo fotografií. Zároveň budou fotografie využity jako reklamní pro samotnou kavárnu :) Momentka s Hančou a Mishou :)Obviously, crazy ,,selfie mania" :)

Samozřejmě, ani nám se zas nevyhla selfie mánie :)Official photographer - A. Wolfsberg, personally :) (Can not wait for final photos :)

Oficiální fotograf - A. Wolfsberg osobně :) (Nemůžu se dočkat na finální fotografie :))Olala, dinner after shooting. Ohh, ladies and hotdogs? :)
Zasloužená ,,večeře" po focení :) Mno teda dámy a s párkem? :))Thanks to our second backstage "photographer with Misha´s camera" V. Kubeš :)

Za fotografie děkuji druhému ,,fotografovi s Mishiným foťákem" V. Kubešovi :))

Have you noticed the ambiquity in ,,They are still alive, even in the 21st century"? :) Yes, we are preparing interactive and "commemorative" project in  conjuction with the anniversary, but maybe the name is aimed at us either? :))

Povšimli jste si toho dvojsmyslu ,,Jsou stále tady, i ve 21. století"? :) Ano, připravujeme interaktivní a dá - li se říci upomínkový projekt v souvislosti s letošním výročím (tedy - nikdy nezapomeneme), nicméně třeba je ten název i ve spojitosti s námi a nám podobnými? :))

Krásný zbytek dne a neváhejte psát připomínky! :) Y.DM:)2 komentáře :

  1. krásné, moc vám držíme palce :)

    OdpovědětVymazat
  2. co ta poslední fotka? :D nee máte to moc hezké a jsem zvědavá co pro nás chystáte :) určitě se mám na co těšit jak vás znám a hlavně Dashiny nápady :D

    OdpovědětVymazat