pondělí 11. května 2015

Střípky z víkendu ...

Sice mi už minulý týden odpadl největší kámen ze srdce, když se mi podařilo splnit všechny zkoušky a nasbírat dost kreditů, abych mohla za měsíc státnicovat, ale přesto jsem se nějak od té doby stále trošku mimo :)) Krom hromady soukromých/nedobových záležitostí mě teď začíná nejvíce zaměstnávat plánovaný projekt všehovšudy 1. vintage setkání (nejen) žen v uniformách a dobovém civilu. Něco jsem už nakousla v minulém příspěvku, nicméně nyní již začíná celá akce nabývat své podoby, ale jak jsem slíbila, o všem jste vždy včas informováni :) odkaz na akci zde: https://www.facebook.com/events/1467817240176924/

Krom toho jsme tuto sobotu vyrazili s Andrejkou na původně krátkou hostesingovou práci do Přerova, kde se konal sraz automobilových veteránů. (Ano, jsem opět ve vysokém stádiu opuchlosti, nedivte se prosím)

Milá videoreportáž ze zastávky v Přerově zde:http://prerovsky.denik.cz/galerie/start-17-helfstynskeho-okruhu.html?mm=6080544
(zdroj: Přerovský deník - převedeno do BW)
Z původně plánované dvouhodinové události se vyklubal celodenní výlet po Zlínském kraji :)) Brzy jsem mezi veteránisty poznala ,,staré známé", kteří nás naložili do svých osmdesát let starých miláčků a vydali jsme se po krásách mého rodného kraje :)
Andrejka s koláčky - foto Přerovský webový portál www.prerov.nejlepsi-adresa.cz


Určitě jste si všimli odlišného odění Andrejky i mé maličkosti oproti poslední akci - osvobození Olomouce. Tentokrát jsme se jako hostesky/doprovod do automobilu musely obléci co nejvíce ,,dobově atraktivně". Zvolily jsme jemné pastelové barvy a dívčí až panenkovsky kýčovitý vzhled, který dobře korespondoval s naleštěnými automobily.
 Foto z mobilního telefonuCelodenní trasu s kolonou veteránů jsme završili na hradě Helfštýn, vtipné bylo, že jsme stále měly naše auto v Přerově a neměly jsme se jak z Helfštýna dostat.. :D ale o tom zas jindy :)
A co dělal zbytek naší smečky? :) Misha a Susanne se účastnily velkolepých oslav osvobození v Praze, konkrétně jedné z největších akcí vůbec: Barikáda
Foto: M. Wecker (více fotek zde: https://www.facebook.com/PhotoWecker?fref=ts )


Co jsem zahlédla z fotografií i slyšela z jejich vykládání, jednalo se o nezapomenutelnou a jedinečnou záležitost svého druhu. Zuzanka si to jistě užila po svém :D


 Ostatně i Misha :)) (ve vší počestnosti samozřejmě :D )
M. Wecker foto


 Příští týden se chystáme opět na výlet za bratry Slováky :) Protože nás tam čeká celodenní natáčení, tak se do Bratislavy vydáme už o den dříve, abychom KONEČNĚ navštívili vyhlášený Swingový Majáles, snad se mi podaří udělat příspěvek i z téhle akce, na kterou se neuvěřitelně těšíím :))

Krásný zbytek dne Y.DM:)
.

7 komentářů :

 1. a proč si ty nepřijela na barikádu do Prahy????? těšili jsme se na tebe :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jaaj, to mě mrzí... doufám, že nepatříš k tomu zástupu lidí, kteří mě na ask.fm tak šíleně vynadali, že jsem nedorazila, že se to ani zveřejnit nedalo :D

   Vymazat
 2. Slečně Mishe to na Barikade velmi slušelo, naopak slečna Zuzana se tam moc nehodila,a to z toho důvodu že během bojové ukázky nedělala nic jiného,než že se líčila každých 5 minut rtenkou, což bylo trapné . Chápu že můj komentář nezverejnite, píšu proto,aby jste slečně vzkázala, že bojova ukázka není kosmetický salón.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slečně Mishe to vyřídím :) Jinak určitě není důvod, proč bych tento příspěvek mazala, vždyť víte, že konstruktivní kritice jsme vždy otevřeni :) Co jen k tomu říci, snad, že lidé ve stresu často dělají automatismy, aniž by si to třeba uvědomovali, nebo se jen Zuzka chtěla líbit osvoboditelům :)) Každopádně děkujeme za připomínku a pokusíme se to do budoucna zlepšit.

   Vymazat
 3. Je vidět, že jste velmi inteligentní dáma a kritice se stavite čelem :) díky

  OdpovědětVymazat
 4. Dobové hostesky, to je pěkný nápad :) Nedá mi se nevyjádřit ke rtěnce, přiznám se, že mám totiž podobné sklony. Rtěnku běžně nepoužívám, nejsem na ni tedy zvyklá a když už ji na nějakou příležitost použiji, automaticky mám tendence neustále kontrolovat, jestli není rozpatlaná :D Nevypadá to dobře, ale slečně Zuzaně rozumím :)
  Adéla

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkné. Náhodou se mi v těch kýčovitých modelech líbíte a ani bych to nenazvala kýčem. To bych nazvala spíš nějaké rádoby pinup:-).

  OdpovědětVymazat