sobota 1. srpna 2015

Láska napříč časem (fotopříběh)

První sluneční paprsky pronikly do hustého lesa a ozářily tak skrytý skvost, dědictví po minulé generaci, prastarou dřevěnou tančírnu. Ti dva na ten den čekali léta...


Připravila si bílé šaty i perlový náhrdelník, který našla v  babiččině skříni. Nikdo netušil, že dnes v noci utekla a vzala s sebou i zapečetěný kufr.


Pak přišel i on, tak jak slíbil, tak jak bylo řečeno.


Jako by se znali desítky let a tuhle chvíli již několikrát prožili. Avšak jí je teprve 18 a rodiče netuší, že nad ránem utekla.


V tichosti a beze svědků si vyměnili prsteny a slíbili věčnou věrnost, tak jako už tisíckrát předtím. Bez kněze i požehnání, byli oddáni již navždy.


Nejkrásnější chvíle jejího života, na které bude vzpomínat až do smrti, nebo je už někdy předtím přeci jen prožila?Čas se nachýlil a tuší to oba. On i ona se brzy musí vrátit zpátky. Snad ani pro tentokrát neudělá výjimku?


Prosby a slzy jsou i tentokrát zbytečné. Musí odejít jako již několikrát předtím. Ten proklatý kufr odnáší s sebou...


Všechno je stejné jako tisíckrát předtím a prastará tančírna je jediným svědkem. Na shledanou v další dekádě! Slíbený fotopříběh, který vznikl jako svatební editorial ve spolupráci s bezkonkurenčním týmem svatebních fotografů AMAKA foto. Fotografie plné neuvěřitelné atmosféry zajistí Martin a Katka s profesionálním, avšak velmi přátelským a milým přístupem :) Doporučuji navštívit jejich webové stránky: http://www.svatebni-fotos.cz/ 

Musím se přiznat, že jsem měla velký problém vybrat fotografie, které bych do fotopříběhu vložila (nakonec jsem to i vzdala :D ) protože z té hromady úžasných a neuvěřitelně emotivních fotografií bych sestavila příběh asi na deset stran :D Nicméně na svých facebookových stránkách jistě i pár dalších fotografií přidám, které se tady už nevlezly :) Myslím, že snad už nemusím ani popisovat to nadšení, které jsem po shlédnutí fotek měla a je pravda, že mě opět namotivovaly do tvorby dalších fotobříběhů, od kterých jsem poslední dobou upustila :)

Tolik pro dnešek a příště něco o módě na venkově a pár řádků k módě z 50. let, která se Vám tolik evokovala :)

Krásný zbytek dne Y.DM:)

4 komentáře :

 1. Krásné fotografie, opravdu emotivní. Jste velmi elegantní pár. A ty šaty jsou nádherné, líbí se mi snížený pas, podobné bych si také představovala :)

  Hezký den,
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Vám:) Šaty jsou paradoxně letní koupě mé matky někdy v 7O. letech, právě z kolekce, která vycházela z raných 3O. :) Já si je vzala jen jednou na sebe, protože mi snížený pas příliš nelichotí :(
   Krásný den D.

   Vymazat
  2. Ani mě nenapadlo, že to nejsou původně svatební šaty, jsou opravdu krásné, decentní. Mám ráda módu 20. let, tedy i snížený pas :) Ale je pravda, že většina lidí mé nadšení nesdílí, proto dnes není téměř možné na podobné šaty natrefit, nebo mám prostě jen smůlu :D
   A.

   Vymazat