středa 19. srpna 2015

Procházka s psíkem a co je nového...

Sice Vám už nějakou dobu chci povykládat zážitky z naší báječné "retro dovolené" a taky zveřejnit reportáž z letošního MilitaryFestu ve Skřípově, nicméně opět to zvítězil jiný příspěvek. Sice to nebude nic převratného, ale ve zkratce se pochlubím s páru novinkami :)

Ale prvně k šatům. Ačkoliv je to úžasný kousek z velmi příjemné látky, lichotícího střihu a s neuvěřitelnou historií, nosívám je jen velmi málo. Bohužel jako většina originálních šatů je extrémně mačkavý a projeví se na nich i minutové posezení na židli. Na druhou stranu, přesto že tento typ šatů je spíše pro starší dámy, dají se velmi dobře kombinovat s různými doplňky, čímž nabývají na formálnosti, či dostávají slavnostní ráz.
Já dnes volila vycházkovou verzi a jako nejvýraznější doplněk jsem pojala kabelku - právě abych rozbila plánovitost, která by vyvstala s typickým plochým čtvercovým psaníčkem, které by každý očekával.A tedy ty novinky? Zahájili jsme velké přípravy na letošní Saharu, kde nás opět uvidíte a opět ve dvou přehlídkách. Tou první bude jako již "tradičně" páteční pin up show s názvem Join the pinup, see the world. Znalci americké válečné propagandy již tuší, čím jsme se nechali inspirovat :) V sobotu pro Vás chystáme módní představení ,,Tváře kabaretu 194O". Žádné polonahé ženy ani nic podobného sice čekat nemůžete, ale za to Vám mohu slíbit 1OO% módní show a tématické zobrazení charakterů i osudů účastníků přehlídky v kontextu doby a z prostředí několika společenských vrstev.Také už Vám mohu oficiálně prozradit, že hned týden po slovenské Sahaře nás uvidíte i na Novojičínských slavnostech, kde to bude letos velkolepé! A stejně velkolepé to bude i pro nás, protože vystupujeme v sobotu, na hlavním pódiu těsně před Ondřejem Havelkou, nenechte si ujít! :)
Jedna z dalších novinek (čistě pro ženskou část čtenářů) je, že jsem změnila barvu vlasů a mé nadšení neustává. Z původní blond jsem přešla na medovou, možná trochu do zrzava. Snad to není první ani poslední změna, ke které se odhodlám :)A konečně poslední velká novinka - máme první videoklip a je BOŽÍ! Ačkoliv byl původní záměr natočit krátké referenční video, které poslouží jako zkouška pro chystaný projekt, klip je tak úžasný, že jsme jej museli vypustit ven a já to zběsile sdílím kde se dá, takže nebudete ochuzeni ani Vy :))
Doporučuji shlédnout a budeme rádi i za sdílení :) Videoklip z produkce neuvěřitelně talentovaného Jana Lakomého.Krásný zbytek dne Y.DM:)

5 komentářů :

 1. Překrásné dobovky, skvěle ti sednou! Je pravda, že starší materiály jsou muchlavější (o křehkosti ani nemluvím!), ale já mám naopak dobrou zkušenost s nimi v tom, že se obvykle velice úspěšně vyvěsí. A také ať navštívím jakoukoliv společnost (cigerety, jídlo...), téměř nikdy na nich neulpí žádné nepříjemné zápachy. Holt aby se nemusely tak často prát, velmi praktické :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Víš co, já zrovna tyhle dostala snad před čtyřmi lety od jedné velmi staré paní, která je nosila zamlada a mně se tehdy vůbec nelíbily, takže jsem je ani nezkoušela a odložila na spodek skříně. Až po letech jsem je jednou oblékla a zjistila, jaký je to skvost :D Nemluvě o jejich historii, kterou jsem si posléze zjistila :) Bohužel žádné z mých šatů se nenarovnají, když je vyvěsím, funguje na ně jen žehlička :(

   Vymazat
 2. Pěkné šaty, mám takové podobné a rovněž extrémně mačkavé, ale co nadělám, jsou to moje oblíbené :) Video je velice povedené, chválím zajímavý nápad. Kočička je rozkošná :) A také bych si přála mít takovou šatnu :D

  Hezký večer,
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to jeden z nejtypičtějších střihů a dělají moc krásnou siluetu :) Někdy byste mi mohla třeba taky poslat fotografii Vás v dobových šatech :)) Děkuji za pochvalu videa, jsem z něj stále nadšená :D

   Vymazat
  2. Ach ano, je mi hanba, že už jsem tolikrát slibovala poslat fotografii a dosud nemám žádnou pořádnou. Musím konečně někoho přesvědčit (třeba i použít donucovacích prostředků :)) k fotografování, nikdo se k tomu moc nemá :)
   A.

   Vymazat