pondělí 9. listopadu 2015

Víkend v Košicích

Tento víkend jsem si s mým drahým udělala krátký výlet až do Horních Uher, dnes nejvýchodnější metropole Slovenska - Košic. Byla to už dlouho slibovaná návštěva naší Mishi, která se opět co nevidět objeví na našich akcích. Musím říct, že celý výlet byl jedno velké překvapení. Počínaje úmornou sedmihodinovou cestou vlakem, až po neskutečné krásy "východniarského" města.


 Na procházku městem jsme tentokrát volili variantu "vintage inspired" - tedy nositelná, ale přesto velmi stylová vintage móda. Předpokládám, že kombinaci moderních a starodávných prvků volí většina zdejších čtenářů :)

Bez striktních pravidel dobové módy vzniká velmi osobitý styl, ve kterém se odráží povaha každého z nás. Ale to jistě poznáváte sami :) Nějak takto vypadá můj denní oděv do práce.
 

Centrum Košic je neskutečně nádherné. Rozplývala jsem se nad každou částí historického města i nad každou navštívenou kavárničkou.


Počasí bylo sice mlhavé, ale o to větší atmosféru dodávalo východnímu městu.


Jen tu cestu Mishi nezávidím. Zpáteční cesta Pendolinem byla ještě horší, než ta v pátek v noci. Příště jedeme autem a s celou smečkou! :D Díky, že ses o nás tak krásně postarala, brzy naviděnou ;)
 

Tolik pro dnešek, jen velmi krátce. Ve středu nás čeká další módní přehlídka, tentokrát pro soukromou společnost. Jak se zdá, s mým časovým fondem to možná bude poslední v tomto roce... Ale rozhodně ne poslední akce, na které se budeme podílet :)
Krásný zbytek dne Y.DM:)

11 komentářů :

 1. Som rada že ste konečne dorazili a budem sa tešiť na Váš ďalší príchod :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné ste!! A Dashi, ten tvoj outfit je úplne mega, totálne môj štýl - odkiaľ sú tie topánky prosím ťa? :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! :) Topánky jsou z aktuální kolekce Deichmannu, takže nic extra, ale jsou hrozně pohodlné a vypadají na noze dost dobře :)

   Vymazat
  2. no musím sa po nich poobzerať :) sa mi páčia, že sú semišové a jednoduché :)

   Vymazat
 3. V Košicích jsem nikdy nebyla, věřím, že výlet stál za to. Potkat Vás, hned se za Vámi obdivně otočím :) Běžně chodím podobně oblékaná, tohle je absolutně moje krevní skupina - současné oblečení starodávně působící, které vyjadřuje a podtrhuje vlastní osobitost, přesně jak jste napsala :)

  Přeji hezký zbytek večera,
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já byla opravdu překvapená, jak jsou Košice krásné :) Jé děkuji, za mnou se moc lidí obdivně neotáčí, ať mám na sobě cokoliv :D Čekám na nějakou Vaši fotografii, stále a marně :)))) Krásný zbytek večera D.

   Vymazat
 4. No, i můj košický zážitek byl naprosto dokonalý. Všimla jsem si, že jsi koukala na fotky...Škoda, že jsme se tam nesešly všechny najednou, aby Košice zažily nájezd "vintage girls" :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jsme se tam nesešly teď neznamená, že nemůžeme příště ;)

   Vymazat
 5. Krása, krása, tohle tak vidět u mě v ulicích... .-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujeme :) To záleží, v jakých ulicích bydlíte :D

   Vymazat