pátek 20. listopadu 2015

Výlet do Jeseníků

Je pátek večer a já mám výjimečně volno a tak mě popadá ta melancholická a má oblíbená "rekapitulační" nálada. Poslední dva týdny byly obzvláště hektické. Krom důležitých přehlídek (z toho jedna byla premiérová) nás čekalo i náročné focení pro olomouckou galerii a Divadlo hudby. To vše jsme museli zvládnout během pozdních večerních (až nočních) hodin pracovních dní. Třešničkou na dortu byl víkend, kdy jsem toho díky tragickým událostem v Paříži naspala ještě méně, než během týdne. Sladkou odměnou byl pak v úterý krásný výlet se Susanne a Adamem do pohraničí.


Protože můj drahý byl nečekaně opět v práci, přišel o překrásný výlet do útrob Jeseníků, kde se na některých místech zastavil čas.


Paradoxně ten náročný víkend mě, sice velkou oklikou, ale přesto donutil začít si konečně plnit své sny. Ačkoliv vím, že na těch prvních dvou velkých snů, do kterých se chci pustit, si jistojistě vybiju zuby. Ale tentokrát do toho jdu i s tímto vědomím :)) Možná mě podpořil i fakt, že právě jeden z mých dávných snů se právě plní. Věřím, že někdo z Vás už zaregistroval, že jsme v široké spolupráci rozjeli projekt online webového vintage magazínu. Je to mnohem náročnější práce, než kdo vůbec předvídal, takže stále probíhají přípravy před spuštěním. Nicméně už pilně píšeme a připravujeme články a témata, navazujeme spolupráce a hlavně se moc těšíme, až nový web konečně zpřístupníme. 
Loučím se fotografií z posledního slunečného dne (pondělí) a přeji krásný zbytek večera Y.DM:)
1 komentář :

  1. Muselo tam být nádherně, závidím :) Oběma Vám to moc sluší, ta fotka u telegrafního sloupu se mi obzvlášť líbí. A ta lakovaná kabelka na poslední fotce... ♥

    Adéla

    OdpovědětVymazat