neděle 6. prosince 2015

Z mobilního archivu

Znáte to, ráno vyrážíte za svítání a domů se vracíte za tmy... Tak nějak vypadá můj běžný týden, což je důvod, proč jsem už tak dlouho nepřispěla s žádným novým textem. Respektive text by byl, jen ne adekvátní fotografie :)) Rozhodla jsem se proto zalovit v mobilním albu a vytáhnout pár nepublikovaných fotografií z minulého měsíce. Snad mi tedy odpustíte tu "z nouze ctnost", brzy připravím pravidelnou sérii článků o nadcházející plesové sezóně.

Začnu Zuzankou a Adamem a momentkou z našeho výletu do Jeseníků. Chvílemi pršelo a přes mlhu nešlo vidět dál, jak na padesát metrů. Bývalé území Sudet nás přivítalo s tou nejlepší atmosférou! :)


Další fotografie je z našeho výletu za Mishou do Košic. Je to snad jediná, na které jsem s mou drahou polovičkou a zbytek raději nekomentuji :))


Poprvé v životě jsem byla na historické rekonstrukci napoleonských válek. Sice pracovně, ale i tak to byl velký zážitek :) I proto, že jsem tam (neočekávaně) potkala pár známých tváří.


Takhle jsem vypadala, když jsem trochu ulítla s mícháním barvy na vlasy a zůstala jsem jako růžovovláska. Pár dní jsem nosila victory rolls, abych ta nejhorší místa zamaskovala a nakonec se mi to podařilo stáhnout dobrým šamponem. Škoda, že ten cukrovo-vatový odstín nejde na fotce tolik poznat :D


Tohle jsou už fotografie z tohoto pátku. Musela jsem se zvěčnit u jednoho z nejkrásnějších vánočních stromečků, co jsem letos viděla. Hranice na Moravě se tentokrát vytáhly :)


Po dlouhé době první volná neděle a pokus o nafocení vintage stylizace, kterou jsem měla na včerejší (pracovní) návštěvě swingového koncertu L. Kerndla. Světla bylo zoufale málo, takže si to nechám na příště.


A konečně poslední fotka, právě aktuální, která jasně vypovídá, že jsem ten minulý měsíc ze sebe vypustila duši :D
Snad mi tedy, drazí čtenáři, odpustíte kratší pomlku v psaní (smysluplných příspěvků) a zachováte přízeň do dalšího roku, který slibuje hromadu změn :)


Krásný zbytek neděle Y.DM:)

2 komentáře :

 1. Úžasné, jako vždy :) Růžovovláska pobavila a musím uznat že victory rolls vám opravdu sluší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mnohokrát! :) Mno mé okolí ty vlasy taky pobavily, já už se dívala po nějaké paruce :D
   D.

   Vymazat