pátek 8. ledna 2016

Postřehy z uplynulého týdne

Právě ve chvíli, kdy jsem si myslela, že má "kreativita", energie a prakticky všechen čas jsou nenávratně pryč, přišel nový rok a s ním i neuvěřitelná zásoba nové energie i nápadů. Nevím, kdo to na mě seslal, ale jsem mu neskonale vděčná! Od velké části loňských plánů jsem musela z časových důvodů opustit, na další část jsem přestala mít odvahu. Ale jak jsem v posledním článku psala, letos je rok splněných snů, takže hurá do toho :) A protože jsem dlouho neměla tu zmíněnou odvahu ani na nafocení podobných fotografií, tak to berte jako první krůček k letošnímu bohatému roku!


Tím nechci říci, že mě letos pravidelně uvidíte v prádle :D To ani zdaleka (krvácení z očí bych Vám způsobit opravdu nechtěla), ale ráda bych se letos ráda pustila do věcí, kterých jsem se doposud bála.
Jednou z nich bude (a někteří jste si už o to psali) i MINIkolekce šatů, kterou připravuji už několik měsíců a až teď jsem se rozhodla to udělat :) Nebojte, sama je šít rozhodně nebudu, ale věřím, že se máte na co těšit :) Běžná kolekce to určitě nebude, však mě znáte :D
 Tu druhou "velkou věc" si zatím ještě nechám pro sebe, protože tam mě odvaha určitě přejde :D


Abych nezapomněla, proč vlastně vznikly tyto fotografie. Musela jsem se pochlubit tím úžasným body/girdle, které jsem dostala od mého drahého na Vánoce.


 O fotografie se postaral taktéž můj drahý. Na Vánoce jsme dostali super výkonnou lampu, která téměř supluje ateliérové světlo, takže fotky vznikly před zdí v pokoji, zhruba v deset večer :))


A teď z jiného soudku. Krom prádla jsme pořídili i tuhle portrétovou fotografii, která mi chyběla do protektorátní občanky (neptejte se proč ji mám, prostě jsem si ji musela pořídit :D ) Aneb jasný důkaz, co všechno zmůže odlišný účes a absence make upu.


A konečně poslední fotka, kterou jsem vyčerpala svůj fotofond z uplynulého týdne :D Tentokrát vycházka po zasněžené krajině a boží krátká bunda z vlny, kterou jsem sháněla několik let. Tuhle jsem si zamilovala na některém z obrázků mladých lyžařek z přelomu 30. - 40. let. Není to sice klasická lyžařská větrovka, ale i takové kousky patřily ke sportovnímu oděvu tehdejší módy. Když ji začala nabízet kolekce Vila, neváhala jsem :))


Pro dnešek je zmatenému textu konec, přeji krásný víkend! Y.DM:)

6 komentářů :

 1. Konečně!!!!! říkali jsme ti celou dobu že se do toho máš pustit protože se to chytne. Zamlouvám si první šaty!!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké fotky. Asi budu působit trochu jako cvok, ale nejvíc se mi prostě líbí ta protektorátní, ta je dokonalá! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Krvácení z očí :D Fotky jsou velice povedené a Vám to na nich moc sluší. Krásné to nové body, připomíná mi trochu korselet. Na té fotce do občanky vypadáte velmi autenticky, trochu mi tu připomínáte moji prababičku zamlada. Škoda že už se dnes takové fotky nedělají, teď jsou ty hrozné z přímého úhlu podle mě ne zrovna lichotivé :D A kabátek a kalhoty na poslední fotce jsou úžasné, už nějakou dobu podobné věci také sháním pro zimní sportovní módu:)

  Přeji mnoho úspěchu v nových projektech :)
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že korselet je jiné označení pro moderní girdle.. ale jistá si tím taky nejsem no :) Máte pravdu, fotografie s ostrým světlem a v přímém úhlu na občance patří pravidelně mezi mé nejhorší :) Děkuji mnohokrát za podporu a krásný den! :)

   Vymazat