sobota 23. ledna 2016

Šťastné shledání v novém roce a ples ve Vlkoši

Pátku jsem se nemohla dočkat. Konečně zasloužený relax s poměrnou většinou naší "smečky" se blížil a já ještě pod přísným dohledem mého drahého, Andrejky a Kačenky dopisovala v redakci reportáž, kterak jsem se ocitla na ulici jako dívka bez domova (ale o tom třeba příště). S hlavou plnou natáček jsme vyrazili oklikou přes Vyškov, kde nás z polní cesty dovedla na až na správnou silnici eskorta v podobě policejního vozu. (Díky pánové, své heslo Pomáhat a chránit jste dodrželi perfektně :) a díky Bohu, že si nestihli povšimnout těch sjetých pneumatik, které jsme tehdy ještě nestihli vyměnit :D ).


Plán byl jasný, využít společný víkend k "firemní poradě" a okořenit si jej dobovým plesem ve Vlkoši. Samozřejmě všechno nabralo trochu jiného spádu, když Susanne s Adamem přijeli (ne)čekaně s dvouhodinnovým zpožděním.Ples byl výborný s tradičně uvolněnou atmosférou. Dost uvolněně jsme to brali i my. Kupříkladu moje šaty dorazily den před plesem, takže jsem do poslední chvíle ani nevěděla, co si obléknu :D Nakonec si každá oblékla podle svého rozpoložení, což jistě poznáváte. Susanne jela za černou vdovu, Kačenka dala důraz na svou hruď v červeném plisu a Andrejka oblékla vyloženě moderní vintage stylizaci z černého sametu, který rozbila výrazným zlatým náhrdelníkem, připomínajícím art deco.
Když se vrátím ke svým šatům, do kterých jsem se zamilovala na první pohled (a učinila tak nejlepší lednovou koupi :D), váhala jsem nejprve nad princessovou, splývavou nebo 30s siluetou mořské panny. Nakonec jsem skončila u velmi dívčí varianty, kterou jsem dodržela i v ohledu dobové tradice. Takže žádné šperky, jen živý květ v barvě mých střevíčků. Opravdu nechápu, jak to tehdy mladé slečny dělaly. Můj karafiátek vydržel zhruba hodinu a to jsem jej neměla za pasem, ale ozdobila jsem s ním (nedotknutelný) dekolt...


Probuzení ve velmi příjemném rodinném penzionu bylo sice drsné, ale zábava neutichala, ačkoliv jsme přistoupili na "závažnější téma" - aneb, co budeme dělat letos :D


Fotka ze společné snídaně prostě nesmí chybět, naprosto vypovídající :D (Adam raději fotí, nechtěl být focen, protože vypadal z nás nejhůř :D )


Mno, ikdyž ... Ale teď k tomu nejdůležitějšímu, k čemu jsme se po několika hodinovém diskutování dohrabali. UVIDÍTE NÁS I V TOMTO ROCE! :D Zatím to tedy nebalíme, ačkoliv (jako tradičně s novým rokem) najíždíme na trochu jinou vlnu. V loňském roce jste mohli shlédnout "divadelně" ztvárněné přehlídky s dějovou linií, letos to bude zase ještě trošku něco jiného. A hlavně, tentokrát se už určitě setkáme, ruku na to!


Krásný zbytek dne Y.DM:)


1 komentář :

  1. :D A to je přesně ten důvod, proč mám nespočet fotografií přírodních scenerií, ale svojí vlastní žádnou :D Jinak vám to všem moc sluší.
    A.D

    OdpovědětVymazat