neděle 22. května 2016

Ze slunečné neděle

Víkend je definitivně za námi, a tak se podělím alespoň několika fotografiemi z dnešní prosluněné neděle. V sobotu večer jsme se na poslední chvíli rozhodli zavítat na rodné Valašsko, což bylo přesně to, co jsem potřebovala :)


Páteční noc jsme věnovali programu Muzejní noci v olomouckém ArtUm centru, takže jsem celou sobotu dospávala nejen náročný týden, ale i probdělý pátek.
Mnozí z vás už jistě postřehli, že jsme rozšířili náš tým o novou slečnu. Její premiéra byla právě na Muzejní noci a musím přiznat, že jsme nebyli jediní, na koho udělala obrovský dojem. Více prozrazovat nechci, ale doporučuji, abyste se přišli podívat do Brna na avizovanou akci Be vintage (18.6.), kde uvidíte nejen ji naživo :)


A teď k tomu, co mám na sobě: bílé dívčí šaty, byly takovou pokusnou objednávkou z rosegal.com. Sice jsem je za toho půl roku, co mi visí na ramínku, měla na sobě podruhé, ale přesto mě docela překvapily kvalitou. Stály v přepočtu asi 3OO,- kč, takže jsem je kupovala spíše na rozpárání kvůli střihu, ale nakonec je využívám právě na letní fotky (taky proto, že střihově tak zajímavé nejsou, jak se zpočátku zdálo). Jen jsem si zatím netroufla je vynést ven, třeba do města.


K dívčímu outfitu šperky ani výrazný makeup nepatří, a tak jsem jej oživila pouze právě kvetoucími jiřinami a sedmikráskami. Když se divám na fotografie, pořádné oživení by potřebovaly moje vlasy. Už dva týdny se odhodlávám ke kadeřnici na novou barvu a vlasovou kúru. Nezbývá mi, než se jen tak do větru zeptat, zda někdo z Vás nemá zkušenosti s olaplexem? (díky za tipy do komentářů). Jak se znám, nakonec zase skončím u "osvědčených rad našich babiček" a začnu si vlasy patlat olivovým olejem a majonézou... :D

 
A nakonec to nejkrásnější stvoření v celé zahradě :)
 

Dnes jen velmi stručně a krátce, příště bych se ráda podělila s fotografiemi a komentářem k našemu nedávnému společnému focení na hradě Veveří.
Krásný zbytek neděle Y.DM:)

2 komentáře :

  1. Pěkné fotky. Podle mě je škoda nenosit šaty do města, jsou krásné :)
    Amelia D.

    OdpovědětVymazat
  2. Podle mě jsou šaty krásné, klidně bych si je vzala i do práce :)
    S olaplexem zkušenosti nemám, vlasy si nebarvím a když už na ně něco kromě šamponu a kondicionéru patlám, tak je to ocet. (Léty prověřený recept je léty prověřený recept.)

    OdpovědětVymazat