čtvrtek 16. dubna 2015

S Mishou v parku (móda z ulice vol XIII)

Tak nám opět začalo trochu živější období. Jen co opadly největší stresy s bakalářkou, objevila se nervozita ze semináře v Bratislavě, na jehož přípravu jsme měli zoufale málo času. Jen pár hodin po vydařeném semináři už na mě došla úzkost z nevyhnutelně se blížících státnic, uzávěrek, nedodržených slibů, zkoušek ve škole, rozjednaných projektů a tak dále... (Ti, co znají mou neurotickou povahu jistě vědí :D)
Ale ještě než do toho po hlavě skočím, čeká nás pár oddychových událostí. Tou první bude zítřejší vernisáž výstavy k výročí založení Sboru národní bezpečnosti na zámku v Plumlově, nedaleko Prostějova. Návštěvníci si budou moci prohlédnout historický vývoj policejních složek od období Rakousko-Uherska až po nejnovější policejní výstroj.Takže po (ne)dlouhé době je v Olomouci Misha, čehož jsme ihned využily pro krátkou fotoprocházku v parku.


Pokoušíme se dát dohromady základní choreografie a Mishin repertoár písní do našeho ,,dobového kabaretu", který bude mít premiéru příští týden na zámku v Kravařích. Pokud se akce zadaří, určitě to nebude poslední příležitost nás vidět této netradiční formě :)


Poprvé nás zítra také uvidíte postupně v šatech ze 4O., 5O., 6O. a snad (pokud nás bude dost) i 7O. let.


A co jsme měly na sobě? :)  Já se výjimečně oblékla do bílé, ve které obvykle vypadám jako kulatý dortík. Skládanou sukni jsem doplnila krajkovým topem a pleteným svetříkem. Naneštěstí jsem si pozdě všimla, že mi ze svetříku vylézají rukávy krajkové halenky... 


Misha oblíbenou modrou skládanou sukni a puntíkovaný top, který oživila připínací mašlí ve stejném odstínu, jako je klobouk. 


Tolik pro dnešek, hezký zbytek dne Y.DM:)

8 komentářů :

 1. Úžasné, oběma Vám to sluší, Mishu bych skoro nepoznala :) Vypadáte velmi dobře v té bílé barvě a ta skládaná sukně je moc pěkná, nějakou dobu už se snažím podobnou sehnat.
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme moc :) Mno Misha se poslední dobou vcelku mění :D Sukni jsem koupila úplnou náhodou a bála jsem se, zda nebude přidávat kila a kupodivu ne :)

   Vymazat
 2. Krásně dobové jako vždy, i když se mi možná líbí více kombinace tvé kamarádky - mám ráda výraznější kombinace :) Takhle na jaře chodím dost podobně oblečená, akorát si kreslím na nohy švy a pak musím nadšeným důchodkyním vysvětlovat, že opravdu ne, punčocháče se švem jsem nekoupila nikde...To víte paní, jako za vašeho mládí... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! :) Mno Misha je pro výrazné kombinace jako stvořená! :D Ooo, to já bych si nikdy rovné švy nenakreslila, máš můj obdiv :) Je milé, že jsou důchodkyně všímavé a nadšené :)

   Vymazat
 3. Obě dvě plisované sukně jsou úžasné, moc vám to sluší ! Ráda se sem vracím, jste velmi inspirativní.

  Anny Lunden: Punčochy se švy zrovna sháním, všude mají jen černé, najít klasicky tělové je makačka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem je sehnala v Plzni u vietnamců, ale jen samodržící. Punčocháče vcelku mám jen jedny, které mi koupila kamarádka k Vánocům a ještě ke všemu jsou z UK :D

   Vymazat
  2. Děkujeme i já moc děkuji za pochvalu :) Nám shání punčošky Misha a nechce prozradit kde, nicméně eshop, kde je určitě mají v rozmanitých výběrech je timea.cz :) Jinak jsem je zatím ještě neviděla v žádném běžném obchodním řetězci ..

   Vymazat
 4. Naprosto úchvatné, moc se mi líbíte.

  OdpovědětVymazat